سیاست حفظ حریم خصوصی

San Diego Gas and Electric (“SDG&E”) متعهد به آگاه نگه داشتن بازدیدکنندگان در ارتباط با نحوه گردآوری اطلاعات در وب سایت ما به آدرس www.sdge.com ( وب سایت) است. با استفاده از وب سایت ما،
یا هنگام دریافت هرگونه محصول یا خدمات از طریق این وب سایت، شما موافقت خود را برای گردآوری و استفاده از اطلاعات مندرج در این سند مربوط به سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام می کنید. در صورتی که با این سیاست موافق نیستید، لطفاً از این وب سایت استفاده نکنید.

لطفاً توجه داشته باشید که سایر سایتهایی که از طریق وب سایت SDG&E دسترسی پذیر هستند، سیاست و نحوه استفاده از داده های گردآوری شده مربوط به حفظ حریم خصوصی، و روشهای مربوط به افشاء اطلاعات منحصر به خود را دارند. روشهای اطلاعاتی سایتهای دیگری که به وب سایت SDG&E پیوسته هستند، تحت پوشش این سیاست حفظ حریم خصوصی نیست.

اطلاعات گردآوری شده بوسیله ما و نحوه استفاده از آن

به منظور ارائه محصولات و خدمات بهتر به شما، وب سایت SDG&E دو نوع اطلاعات جمع آوری می کند: اطلاعات شخصی و اطلاعات غیر شخصی. اطلاعات شخصی: "اطلاعات شخصی" به اطلاعاتی معطوف می شود که به ما در مورد مشخصات هویت شما اطلاعات ارائه می دهد و ممکن است برای تعیین هویت، نحوه تماس و یافتن شما مورد استفاده قرار گیرد. ممکن است نخواهید هیچگونه اطلاعات شخصی را ارائه دهید، ولی کماکان به بیشتر قسمتهای وب سایت دسترسی خواهید داشت. اما ممکن است اطلاعات شخصی بازدید کنندگانی که در صدد  دستیابی به خدمات ارائه شده از سوی SDG&E در این وب سایت هستند گردآوری شود، از قبیل:

 • ثبت نام در و استفاده از حساب من(My Account)  برای مقاصدی همچون پرداخت صورتحساب؛
 • ارسال تقاضا برای امکان استخدام؛
 •   ثبت نام در برنامه CARE یا سایر برنامه های کمک به مشتری؛
 • ارسال تقاضا برای شرکت در برنامه های بازده انرژی، تخفیف ها، و مشوق ها، و
 • درخواست شمول در لیست SDG&E برای مراسلات پستی، ایمیل، ارسال پیام متنی، تلفن خانه، یا تلفن دستی، که هر چند وقت یکبار ممکن است در مورد آن با جزییات بیشتری در این وب سایت توضیح داده شود. همچنین، ارتباطات آنلاین مربوط به خدمات آب و برق نیز ممکن است مستلزم تماسهای پیگیری ( مانند ایمیل، پیامهای متنی، و تماسهای تلفنی)، و پاسخهای مربوط به استفاده از خدمات، منجمله صورتحساب و پرداختها باشد.

نمونه هایی از اطلاعات شخصی که ممکن است ارسال نمایید، شامل نام، آدرس پستی، شماره تلفن، شماره تلفن دستی، آدرس ایمیل، و سایر اطلاعات هویتی و تماس می باشد. ممکن است برخی اطلاعات مربوط به حساب مالی ( در صورتی که آنرا ارائه نمایید)، به علاوه سایر اطلاعاتی که ممکن است در فرمهای تقاضای استخدام درج کرده باشید را گردآوری نماییم. در صورتیکه برای برنامه CARE تقاضا ارسال کنید، ممکن است همچنین از شما خواسته شود که ثبت نام در سایر برنامه های دولتی (مانند کوپن غذا/ SNAP، درآمد بیمه مکمل (Supplemental Security Income)، و برنامه ملی غذای مدرسه) را افشاء نمایید.

SDG&E از این اطلاعات شخصی برای ارائه خدمات، انجام کار، و بهبود تجربه بازدید کنندگان هنگام مراجعه به وب سایت ما استفاده می کند.

اطلاعات غیر شخصی: " اطلاعات غیر شخصی" به اطلاعاتی معطوف می شود که هویت شخص بخصوصی را به تنهایی، یا در ترکیب با سایر اطلاعات غیر شخصی تعیین نمی کند. SDG&E ممکن است اطلاعات غیر شخصی را با استفاده از کوکی ها (Cookies)، فایلهای تصویری متحرک غیر قابل مشاهده (GIF)، یا از طریق سایر داده های عبور و مرور به وب سایت جمع آوری نماید.

کوکی ها(Cookies) : برای اینکه بتوانیم بر استفاده فرد از وب سایت ما نظارت داشته باشیم ، وب سایت SDG&E ممکن است کوکی هایی را به کامپیوتر یا دستگاه دیگری که دارید ارسال نماید. برای تعیین هویت استفاده کنندگان هیچ اقدامی به عمل نخواهد آمد، مگر اینکه اقدامی از سوی شما برای شرکت در مواردی همچون موارد ذیل به عمل آمده باشد:

 •   خدمات فردی درخواست شده باشد؛
 • برای فرصتهای استخدامی فرم تقاضا ارسال شده باشد؛
 • شمول در لیست پستی SDG&E تقاضا شده باشد؛
 • رفتارهای غیر قانونی یا  فعالیتهای غیر مجاز مشکوک دیده شود؛ یا
 • تعیین هویت کاربر طبق قانون الزامی باشد.

از کوکی ها به منظور بهینه سازی وب سایت ما برای بازدیدکنندگانمان استفاده می شود.

فایلهای تصویری متحرک غیر قابل مشاهده (GIF): گاهی اوقات، ما با اشخاص ثالث به عنوان تامین کننده خدمات کار می کنیم که از فایلهای تصویری متحرک غیر قابل مشاهده استفاده می کنند (که همچنین موسوم به تگ های پیکسلی، قالب های مبادله گرافیکی تک پیکسلی، وب بیکن ها، یا تگ های اکشن می باشند). فایلهای تصویری متحرک غیر قابل مشاهده (GIF)، تصاویر بسیار ریز مجهز به تعیین کننده هویت می باشند، که در عملکردشان شبیه کوکی ها هستند و برای ردگیری فعالیتهای آنلاین کاربران استفاده می شوند. به منظور سفارشی سازی خدمات ارائه شده به شما، ما همچنین از فایلهای تصویری متحرک غیر قابل مشاهده (GIF) برای جمع آوری و مرتب کردن اطلاعات استفاده می کنیم. فایلهای تصویری متحرک غیر قابل مشاهده (GIF) ممکن است با ترکیب اطلاعات شخصی ارائه شده از قبل، کاربر را شناسایی نمایند.

داده های عبور و مرور به وب سایت: SDG&E به صورت  خودکار داده های ثبت شده در وب سایت ما، اطلاعات آماری مربوط به فعالیت، ناوبری سایت، جریان عبور و مرور در شبکه، و حجم ( "داده های عبور و مرور به سایت") را حفظ می کند. نمونه هایی از داده های عبور و مرور به وب سایت شامل موارد ذیل است:

 •  نام دامنه، یا نشانی صفحه وب (URL)، که بازدید کننده از طریق آن به اینترنت دسترسی پیدا می کند، (به عنوان مثال " نام یک شرکت company.com" یک موسسه آموزشی school.edu " ؛ یا بخش دولتیagency.gov" )؛
 • شماره استانداردي که ارتباط کامپيوترها در شبکه اينترنتي را کنترل مي کند (“IP”)؛
 • نوع مرورگر وب سایت مورد استفاده؛
 • صفحات بازدید شده وب سایت؛ و
 •  تاریخ و ساعت استفاده از این وب سایت.

هدف اصلی ما از جمع آوری داده های عبور و مرور به سایت، بهینه سازی کاربری برای بازدیدکنندگان از وب سایت ما است.  داده های عبور و مرور همچنین به ما امکان می دهد که تجربه کلی کاربران در وب سایت مان را بهبود دهیم. داده های عبور و مرور در وب سایت ممکن است با ترکیب اطلاعات شخصی که قبلاً توسط کاربران ارائه شده بود، باعث شناسایی بازدید کننده شود.

 در میان گذاشتن اطلاعات شما با اشخاص ثالث

SDG&E بدون موافقت شما، اطلاعات شخصی شما را برای اهداف تجاری خود، با اشخاص ثالث در میان نخواهد گذاشت، مگر اینکه فقط به منظور امکانپذیر ساختن ارائه خدمات برای SDG&E از سوی برخی از شرکتهای وابسته    (مطابق  با قوانین و مقررات ذیربط)، یا سایر شرکتهای مورد اعتماد، و یا در ارتباط با اهداف تجاری SDG&E          (منوط به الزامات مربوط به حفظ حریم خصوصی و امنیت) باشد.

اجرای قانون: همچنین در صورتیکه SDG&E تشخیص دهد که افشاء اطلاعات شخصی شما با حسن نیت و در پیروی از قوانین مربوطه، یا جهت پاسخگویی به برگ احضاریه، یا حکم ابلاغ شده به ما، یا به منظور محافظت یا برای دفاع از حقوق، املاک، یا امنیت کاربران ما، سایرین، و خودما می باشد، ممکن است چنین اطلاعاتی را فاش سازد. ممکن است SDG&E از سوی مقامات انتظامی یا قضایی ملزم به ارائه اطلاعات شخصی به مقامات مربوطه دولتی باشد. در پی دریافت حکم دادگاه یا برگ احضاریه، یا جهت همکاری با مقامات انتظامی برای انجام تحقیقات، اطلاعات شخصی شما ممکن است فاش شود. به منظور تعیین هویت اشخاصی که از خدمات ما برای فعالیتهای غیر قانونی استفاده می کنند،  SDG&E به صورت کامل با مراجع انتظامی همکاری می کند. هر گاه SDG&E با حسن نیت تشخیص دهد که هر گونه فعالیتی غیر قانونی است، حق دادن گزارش یه مراجع انتظامی را خواهد داشت.

ادغام دو شرکت و خرید شرکتها: در صورت ادغام، ترکیب دو شرکت ، یا فروش یا انتقال تمامی یا قسمت اساسی  دارایی یک شرکت متعلق به SDG&E، یکی از دارایی هایی که معمولاً در این انتقال به انجام می رسد در خصوص اطلاعاتی است که ما از بازدیدکنندگان و مشتریان خود جمع آوری می کنیم ( که شامل اطلاعات شخصی و اطلاعات غیر شخصی است). اما، استفاده از این اطلاعات از سوی نهاد جانشین تابع شرایط و ضوابط این سیاست، و مطابق با اصلاحاتی خواهد بود که هر چند وقت یکبار اعمال می شود، و شامل هر گونه اصلاحاتی است که در پی چنین معامله ای ایجاد می شود.

روشهای مربوط به محافظت از اطلاعات

به منظور جلوگیری از دستیابی، ایجاد تغییرات، یا از بین بردن اطلاعاتی که از طریق این وب سایت در دسترس SDG&E قرار داده شده است، SDG&E از تلاشهای تجاری معقولی استفاده می کند. این تلاشها شامل کنترل یا نظارت بر عبور و مرور شبکه جهت تشخیص هر گونه مبادرت غیر مجاز برای ارسال فایل، یا تغییر اطلاعات، و تحت برخی شرایط رمزگذاری اطلاعات حساس با استفاده از گواهی نامه  ایمنی لایه  سوکت “SSL”  ،یا فن آوری مشابه دیگری است. همچنین برای جلوگیری ازهر گونه فعالیت غیر قانونی، یا فعالیتی که موجب ایجاد مسئولیت یا خسارت قانونی SDG&E شود، نظارت و کنترل انجام خواهد شد. به منظور در دسترس نگهداری خدمات برای تمامی بازدیدکنندگان،  SDG&E متعهد به حفظ امنیت وب سایت، و تداوم پیروی از قانون است.

با وجود اینکه SDG&E از تلاشهای تجاری معقول برای جلوگیری از دستیابی اشخاص ثالث غیر مجاز به اطلاعات شخصی، که از طریق این وب سایت در دسترس SDG&E قرار داده شده است استفاده می کند، دستیابی یا دسترسی غیر مجاز از سوی شخص ثالث می تواند کماکان امکان پذیر باشد.

کودکان

SDG&E اطلاعات شخصی کودکان زیر سن 13 را عمداً جمع آوری نمی کند.  به علاوه، هیچیک از مندرجات وب سایت ما  برای کودکان مضر تلقی نمی شود. در صورتیکه SDG&E به این نتیجه برسد که به صورت غیر عمدی از کودکان زیر 13 سال اطلاعات شخصی جمع آوری شده است، ما این اطلاعات را از پرونده های خود پاک کرده و حساب ذیربط را خواهیم بست.

لینک ها

این وب سایت ممکن است لینکهایی به بخشهای دولتی، انجمنهای صنعتی مختلف، و سایر وب سایتها یا مطالب فراهم کند. این لینکها فقط به منظور ارائه اطلاعات  فراهم  می شود.  SDG&Eهیچگونه رایزنی، کالا یا خدماتی که از سوی اشخاص ثالث ارائه می شود را مورد تایید قرار نمی دهد. مادامی که مطالب شخص ثالث حاوی اظهارات مربوط به واقعیت، پیشنهادات، یا هر گونه تعبیر یا رایزنی باشد، شخص ثالث به تنهایی مسئولیت مندرجات وب سایت خود را به عهده خواهد داشت، و SDG&E هیچگونه تعهدی نسبت به تایید صحت، کامل بودن یا مناسب بودن آن برای هر نیت و کاربری متقبل نخواهد شد. افزون بر آن، SDG&E سیاست های مربوط به حفظ حریم خصوصی وب سایتهای شخص ثالث ذیربط را مورد بررسی قرار نداده، و مطالب آنها را میزبانی نکرده است، یا در مورد اقداماتی که این اشخاص ثالث در ارتباط با حفط حریم خصوصی بازدیدکنندگان به انجام خواهند رساند تصمیم نگرفته است. لذا، شما باید سیاست های مربوط به اشخاص ثالث که از وب سایت  SDG&E دسترسی پذیر هستند را به دقت بررسی نمایید. SDG&E تحت هیچ شرایطی مسئولیت مندربجات، سیاست ها یا اعمال اشخاص ثالث را به عهده نخواهد گرفت. SDG&E شما را تشویق می کند که سوال کنید، و قبل از افشاء اطلاعات شخصی تان به اشخاص ثالث بسیار محتاطانه عمل کنید.   

تغییرات در خصوص این سیاست حفظ حریم خصوصی

(آخرین به روز رسانی 2011 ژوئیه 1)   

SDG&E حق افزودن اطلاعات، تغییر، تصحیح، یا بروزه كردن سیاست حفظ محرمانگی را با ارائه یک سیاست اصلاح شده در این وب سایت، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی محفوظ نگاه می دارد. هر گونه سیاست حفظ  حریم خصوصی اصلاح شده، بلافاصله پس از چاپ در وب سایت  به اجرا گذاشته خواهد شد. اما، هر گاه این سیاست به روز رسانی شود، تاریخ  اصلاح آن اعلام خواهد شد.

 سلب مسئولیت

در صورتیکه کلمه عبور که به کاربر ارائه می شود بدست شخص ثالثی بیافد، یا در ارتباط با هر گونه فعالیتهای غیر قانونی در ارتباط با این وب سایت، SDG&E مسئولیت به عهده نمی گیرد. در صورتی که کاربر بر این باور باشد که کلمه عبور وی بدون اجازه از سوی اشخاص ثالث کسب شده است، یا اینکه بازدید کننده نگرانی های دیگری در ارتباط با حفظ حریم خصوصی داشته باشد، او باید فوراً با SDG&E تماس بگیرد تا کلمه عبور وی تغییر داده شود، یا اقدامات مقتضی دیگری به انجام برسد. این تذکر باید به [email protected] ارسال شود.

سوالات و توضیحات

اگر در خصوص  (a) سیاست حفظ حریم خصوصی وب سایت سوال یا توضیحاتی دارید، یا (b) هر گونه سوال دیگری در مورد این وب سایت، SDG&E ، یا خدمات ارائه شده از سوی آن دارید، لطفاً به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید، یا از طریق شماره  تلفن (800) 411-7343 ، یا پست عادی به نشانی ذیل تماس حاصل نمایید:

San Diego Gas & Electric
Attn: Privacy Policy
8330 Century Park Court
San Diego, CA 92123-1538
اما، لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات مربوط به این تماسها یا مکاتبات با SDG&E ممکن است در فایلی که  به شما اختصاص دارد نگهداری شود.

آخرین به روز رسانی 2011 ژوئیه 1.