Farsi

اطلاعاتی برای مشترکین فارسی زبان ما

از اینکه علاقمندید بدانید چطور می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و هزینه ها را نیز کاهش دهید از شما سپاسگزاریم.

یادداشت ادوبی اکروبات:

ممکن است بعضی از طرحها فایلی قابل  دانلود داشته باشند و ممکن است برای خواندن فایلهای PDF به برنامه ای مانند ادوبی اکروبات (Adobe Acrobat ) نیاز داشته باشید تا بتوانید اینگونه فایلها را بخوانید. اگر لازم است که روی رایانۀ خود Adobe Acrobat نصب کنید، برای دریافت نسخۀ رایگان آن اینجا کلیک کنید:
- Adobe Acrobat

طرحهای یاری رسانی به مشترکین

اگر شما یا شخصی که می شناسید ناگهان دچار سختیِ شدید و غیرمنتظره ای شود، یا درآمدش کم شده باشد، این طرحها کمک می کنند تا بتوانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و هزینه ها را نیز کاهش دهید.

با طرح CARE صرفه جویی آسان تر از آن است که فکر می کنید.

ما خود را وقف درک نیازهای شما کرده ایم. شما در طرح CARE از تخفیف ماهانۀ 30% روی صورتحساب برق مصرفی خود برخوردار می شوید که به طور میانگین 275$ کاهش هزینۀ سالانه را دربرخواهد داشت. اگر واجدشرایط این طرح باشید، حدود 30 روز پس از ارائۀ درخواست این تخفیف را دریافت خواهید کرد. با یک تماس تلفنی یا چند کلیک از این مزایا بهرمند شوید.

اگر می خواهید به زبان انگلیسی درخواست دهید، اینجا را کلیک کنید:
همین حالا درخواست بدهید (Apply now )

اگر می خواهید به زبان فارسی درخواست بدهید، با شمارۀ 211 تماس بگیرید و خط زبان فارسی را درخواست کنید.

طرح FERA

طرح FERA مختص خانوارهایی است که سه نفر یا بیشتر هستند. اگر مصرف به حد تعیین شده برسد، می توانید از نرخ پایین تری برخوردار شوید. اگر می خواهید به زبان فارسی درخواست بدهید، با شمارۀ 211 تماس بگیرید و خط زبان فارسی را درخواست کنید.

با استفاده از طرح یاری در کاهش مصرف انرژی (Energy Savings Assistance ) آسایش زندگی را بیشتر کنید

اندکی یاری می تواند سبب ایجاد تغییر شود. با استفاده از طرح یاری در کاهش مصرف انرژی می توانید وسایل برقی کم مصرفی را به صورت رایگان دریافت نمایید و یا تغییراتی به رایگان در خانۀ شما انجام شود که باعث کاهش هزینه های شما شده، آسایش خانه را برای شما بیشتر کند. چه مستاجر باشید و چه صاحب خانه، در صورت واجدشرایط بودن، پیمانکاران مجاز SDG&E به خانۀ شما می آیند تا این خدمات را به شما ارائه دهند:

  • یخچال و لامپهای کم مصرف جدید
  • تعویض یا تعمیر درها و پنجره ها 
  • مایکروفر، آب گرمکن و لباسشویی کم مصرف
  • عایق بندی، درزگیری و بتونه کاری جهت کاهش هزینه های سرمایش و گرمایش

اگر می خواهید به زبان انگلیسی فرم علاقمندی را پر کنید، اینجا را کلیک کنید:
همین حالا درخواست بدهید (Apply now )

اگر می خواهید به زبان فارسی درخواست بدهید، با شمارۀ 1-866-597-0597 تماس بگیرید و خط زبان فارسی را درخواست کنید.

false

سایر طرحهای یاری مشترکین

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به یاری در پرداخت صورتحساب برق خود یا سایر طرحهای یاری رسانی که در ادامه آمده، لطفا با شمارۀ 1-800-411-7343 تماس بگیرید و خط زبان فارسی را درخواست کنید.

صورتحساب انرژی مصرفی خود را تسویه کنید

صورتحسابهای آتی انرژی مصرفی خود را باثبات­تر کنید و در طرح پرداخت همسطح (Level Pay ) ما ثبت نام کنید. استفاده از این روش برای پیش بینی مبلغ صورتحساب انرژی مصرفی ماهیانۀ شما بسیار آسان است. این خدمات به رایگان ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر یا درخواست شرکت در این طرح، لطفا با شمارۀ 1-800-411-7343 تماس بگیرید و خط زبان فارسی را درخواست کنید.

طرح کمک هزینۀ پایۀ پزشکی

افرادی که دارای شرایط خاص هستند که نیاز به گرمایش، تهویۀ مطبوع یا تجهیزات حیاتی پزشکی دارند، می توانند با نرخ کمتر (پایه) مصرف بیشتری داشته باشند. درآمد خانوار عامل احراز شرایط نیست، اما امضای یک پزشک مورد نیاز است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شمارۀ 1-800-411-7343 تماس بگیرید و خط زبان فارسی را درخواست کنید.

طرح مختص افراد حساس به دما

اگر دمای بسیار بالا ممکن است سبب آسیب دیدن فردی از اعضای خانوادۀ شما شود، برای دریافت خودکار اطلاعیه های تلفنی راجع به قطع گردشی برق که توسط ایالت برنامه ریزی می شود، ثبت نام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شمارۀ 1-800-411-7343 تماس بگیرید و خط زبان فارسی را درخواست کنید.

برای افرادی که نیازهای خاصی دارند

اگر شما یا فردی از آشنایان شما مشکل بینایی دارد، یکی از تعمیرکاران SDG&E می تواند با علامتگذاری دستگاههای تنظیم دما یا شیرهای مدرج استفاده از آن را برای شما آسانتر کند. اگر معلولیت بینایی دارید، اطلاعات صورتحساب SDG&Eی شما به خط بریل خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شمارۀ 1-800-411-7343 تماس بگیرید و خط زبان فارسی را درخواست کنید.